0 (216) 545 0345

HİZMETLERİMİZ

MRAYAPI

MRA YAPI mimari, iç mimari, projenin her aşamasında müşterilerinin taleplerine cevap verecek bilgi birikimine ve deneyimine sahiptir. Amacımız kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır. Son yıllarda artan talep doğrultusunda iç mimari alanında hastane, klinik, mağaza, restoran, konut, ofis ağırlıklı çalışmalar gerçekleştirirken, stand konusunda ülkemizin her noktasında çeşitli büyüklüklerde uygulamalara imza attık.

Sağlık Kurumları

Sektöre; insan sağlığının bilincinde, hijyenik ve nitelikli mekanlar ile hayat vermekteyiz.

Eğitim Kurumları

Eğitim sektörünün her dalında işlevsel, kaliteli çözümler üretmekteyiz.

KAFE & RESTORANLAR

Tasarımı kadar uygulamasıyla da fark yaratan, keşfedilmeyi bekleyen mekanlar oluşturmaktayız.

OTEL PROJELERİ

Kendine özgü mimarisiyle ferah, estetik ve konforlu yaşam alanları üretmekteyiz.

OFİSLER

Her sektördeki ofislerin tadilatı, yeni ofis alanlarının mimari yerleşimi, 3D görseli, mekanik-elektrik-mobilya ve tüm inşaat işlerinde anahtar teslimi çözüm ortağı olmaktayız.

VİLLA & KONUT

En özel anların yaşandığı bu mekanlara bütünsel olarak bakıp, detayları yalın bir şekilde çözülmüş modern, konforlu ve estetik yapılar inşa etmekteyiz.

ÇELİK YAPILAR

Endüstriyel tesisler, spor ve konferans salonları, alışveriş merkezleri, konut vb. yapılarda çeliğin estetikle birleştiği projelere imza atmaktayız.

FABRİKALAR

Endüstriyel tesislerin bakım-onarım, elektrik, mekanik dahil tüm inşaat işlerinde iş hacmi ayırt etmeksizin anahtar teslim taahhüt hizmeti vermekteyiz.

İLETİŞİME GEÇİN

İLETİŞİM
0 (216) 545 03 45
info@mra.com.tr
Akasya A Kule Blok K:25 D:150 Üsküdar/İSTANBUL
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
Copyright © 2020 MRA Yapı